Klimatyzacja

Doskonale wiemy jak ważny jest komfort termiczny zarówno w domu, jak i miejscu pracy. Wykorzystując najwyższej jakości urządzenia klimatyzacyjne dostarczamy rozwiązania dopasowane idealnie do Państwa potrzeb. Precyzyjnie wyliczamy zapotrzebowanie na moc chłodniczą w konkretnych pomieszczeniach i dopasowujemy najbardziej optymalne rozwiązania w najkorzystniejszej cenie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta oraz sztuką instalacyjną przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

Oferujemy

Nowoczesne klimatyzatory renomowanych marek takich jak SINCLAIR, GREE, AUX, FUJITSU, FUJI, MITSUBISHI, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, DAIKIN, PANASONIC i wiele innych. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne ceny i błyskawiczną realizację zamówienia. Montowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją producenta.

Montaż klimatyzacji wykonywany jest zawsze po uzgodnieniu szczegółów z klientem. Po profesjonalnie wykonanym montażu mogą Państwo cieszyć się temperaturą dopasowaną idealnie do Państwa potrzeb.

Obszar działania Instaltechnik

Obszar działanie naszej firmy to całe województwo podkarpackie i nie tylko. Oferujemy montaż klimatyzacji w Rzeszów, Łańcut, Kolbuszowa, Połaniec, Mielec, Radomyśl Wielki, Dębica, Sędziszów Małopolski, Ropczyce i okolice, Tarnów, Kraków.

Gwarantujemy:

Bezpłatną wycenę bez zobowiązań

Ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klienta

Fachowe, solidne i terminowe wykonanie usługi