Rekuperacja

Prawidłowo wykonana wentylacja budynku jest niezwykle istotnym elementem każdego „zdrowego domu”. Rekuperacja to gwarancja energooszczędnej i zrównoważonej wymiany zużytego powietrza na świeże, gdzie wytworzone raz ciepło wewnątrz pomieszczeń zostaje ponownie wykorzystane niezależnie od warunków atmosferycznych w ciepłym, szczelnym budynku.

Korzystając z najnowocześniejszych jednostek wentylacyjnych odzysk energii cieplnej sytuuje się na bardzo wysokim poziomie. Rekuperacja, to ogromny komfort, nie możliwy do uzyskania w domach z wentylacją grawitacyjną.

Montaż rekuperacji wykonujemy zawsze po wcześniejszym zapoznaniu się z Państwa projektem. Po uzgodnieniu zakresu wykonywanych prac przystępujemy do wykonania montażu systemu rozprowadzenia powietrza, instalacji jednostki wentylacyjnej (rekuperator). Następnie po zakończeniu prac montażowych wykonujemy pomiary w celu regulacji wydatku powietrza.

Dobór czołowych producentów

W ofercie posiadamy niezawodne, sprawdzone urządzania wiodących na rynku producentów, takich jak Komfovent (bardzo wysokiej klasy urządzenie produkowane na rynek skandynawski) ,Wanas (polski produkt bardzo dynamicznie rozwijający się) i inne.

Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne ceny i błyskawiczną realizację zamówienia. Montowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją.

Obszar działanie naszej firmy to całe województwo podkarpackie. Oferujemy montaż rekuperacji w Rzeszów, Łańcut, Kolbuszowa, Połaniec, Mielec, Radomyśl Wielki, Dębica, Sędziszów Małopolskim, Ropczyce, i okolice, Tarnów, Kraków

Gwarantujemy:

Bezpłatną wycenę bez zobowiązań

Ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klienta

Fachowe, solidne i terminowe wykonanie usługi